3 ve Üzeri Adetli Alımlarda Ücretsiz Kargo!

Degra - Orjinal Degra Resmi Satış Sitesi Degra Satın Al

Degra

 • 1 Kutu Degra 100 MG Sertleştirici Hap + 30 TL Kargo Ücreti - 1 Kutu Degra 100 MG Sertleştirici Hap 4 Tablet

  149,00 TL
 • 2 Kutu Degra 100 MG Sertleştirici Hap + 30 TL Kargo Ücreti - 9 TL Daha Avantajlı - 2 Kutu Degra 100 MG Sertleştirici Hap 4 Tablet

  289,00 TL
 • 3 Kutu Degra 100 MG Sertleştirici Hap - Ücretsiz Kargo - 8 TL Daha Avantajlı - 3 Kutu Degra 100 MG Sertleştirici Hap 4 Tablet

  439,00 TL

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

ORJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Degra 100 MG Sertleştirici Hap

Erkeklerin iktidarsızlık sorununun çözümü olarak Degra 100 MG Sertleştirici Hap kullanılabilir. Erkeğin ilişki öncesinde penisinin sert bir hale gelmemesi veya ilişki devam ederken penisin sert halini kaybetmesi durumuna iktidarsızlık adı verilmektedir. Cinsel ilişki sırasında erkeğin partnerinden önce ve hızlıca boşalması da iktidarsızlık olarak kabul edilmektedir.

Sertleşme ya da erken boşalma sorunları, çiftlerin uyumlarını ve mutluklarını direk olarak etkilemektedir. Eğlenceli ve monoton olmayan bir seks yaşamı olan çiftlerin çok daha mutlu oldukları istatistik veriler ile ortaya konmuştur. Degra 100 MG Sertleştirici Hap bu sorunların hepsini bir kerede ve kolayca çözmektedir.

Degra 100 MG Sertleştirici Hap Özellikleri Nelerdir?

 • Ürün cinsel performans arttırıcı bir takviye niteliğindedir. İlaç değildir. Almanız için doktor reçetesine gerek yoktur.
 • Ürün tüketildikten 40 dakika sonra tamamen etki etmeye başlar. Etkisi 36 saat kadar sürmektedir.
 • Bir kez değil birçok kez cinsel ilişkiye girmeniz için sizin hazır tutmaktadır.
 • Erkeklerde sertleşme sorunlarını tedavi eder. İlişki başlangıcında ve devamında erkeğin erekte kalmasını sağlar.
 • Hapı aldıktan sonra hemen erekte olmazsınız. Öpüşme dokunma gibi uyarıcı olaylardan sonra erekte olursunuz.
 • Erkeklerin erekte süresini uzattığı gibi ilişki süresini de uzatmaktadır. Bu sayede cinsel ilişki süresi 50 dakikaya kadar uzamaktadır. Bu da bir kadının orgazm olabilmesi için yeterli bir süredir. Erkek ve kadın beraber orgazm ulaştıkları ilişkiler iyi bir seks deneyimi olarak kabul edilmektedir.
 • Degra 100 MG Sertleştirici Hap  sperm kalitesini ve miktarını da arttırmaktadır.
 • Doğurganlık ihtimalini arttırmaktadır.

Degra 100 MG Sertleştirici Hap Yan Etkileri Nelerdir?

Ürün bitkisel ve natürel bir üründür. İçinde kimyasal ve zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır. Bu nedenle bilinen ya da kanıtlanan hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Ürünü güvenle kullanabilirsiniz.

Degra 100 MG Sertleştirici Hap Nasıl Kullanılır?

Ürün 4 tabletten oluşmaktadır. 1 tableti tüketmek için 2 bardak su kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Alkollü ya da Asitli içeceklerin kullanımı uygun değildir. Bu tarz içeceklerin Degra 100 MG Sertleştirici Hap etkisini azaltmakta yâda tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp