3 ve Üzeri Adetli Alımlarda Ücretsiz Kargo!

Sinegra - Orjinal Sinegra Resmi Satış Sitesi Sinegra Satın Al

Sinegra

 • 1 Kutu Sinegra 100 mg Ereksiyon Hapı + 30 TL Kargo Ücreti - 1 Kutu Sinegra 100 mg Ereksiyon Hapı 4 Tablet

  159,00 TL
 • 2 Kutu Sinegra 100 mg Ereksiyon Hapı + 30 TL Kargo Ücreti - 29 TL Daha Avantajlı - 2 Kutu Sinegra 100 mg Ereksiyon Hapı 8 Tablet

  289,00 TL
 • 3 Kutu Sinegra 100 mg Ereksiyon Hapı - Ücretsiz Kargo - 38 TL Daha Avantajlı - 3 Kutu Sinegra 100 mg Ereksiyon Hapı 12 Tablet

  439,00 TL

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

ORJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Sinegra 100 mg Ereksiyon Hapı

Stresli iş ortamları, hava kirliliği ve hormonlu besinler birçok sağlık sorunun yanında cinsel bozuklukları da beraberinde getirmektedir. Günümüzde her 10 erkekten 6 tanesinde sertleşme sorunu ve erken boşalma nedeniyle özgüven sıkıntısı bulunmaktadır. Cinsel hayatın düzensiz ve tam verimli olmayışı çitlerin arasında sorunlara sebep olmaktadır. İlişkileri bitme noktasına getiren bu sorunların önüne geçmek takviye edici sertleştirici haplar kullanmak doğru çözümdür. SİNEGRA 100 MG bu sorunların hepsini tek seferde ortadan kaldıran mucize bir üründür.

Tükettikten sonra hemen etki etmeye başlayan bu mucize ürünün tam etkisini görmek için 40-45 dakika beklemek gerekmektedir. Ürün 40-45 dakika sonra tam bir performans sağlamanız için ihtiyacınız olan tüm enerjiyi ve kuvveti size verecektir. Ürünün işe yaramasının en büyük sebebi içinde yer alan 100 mg sildenafıl'e eşdeğer 140,48 mg sildenafil sitrat maddesidir. Bu ürün hammaddesi penise giden kan akışını hızlandırarak tam bir sertleşme olmasını sağlar. Ayrıca Sinegra 100 mg Ereksiyon Hapı Kullananlar ürünün etkisinin 3 güne kadar uzadığını teyit ederler.

Ürün sadece sertleşme sorununu çözmez. Erken boşalma sorunu içinde iyi bir çözümdür. Çünkü penis ne kadar sert olursa olsun eğer ilişki tamamen sonlanmadan erkek boşalırsa bir anlamı olmayacaktır. Sinegra 100 mg Ereksiyon Hapı tam bir sertlik ile beraber geç boşalmanızı sağlayarak partnerinizle müthiş bir uyum içinde olmanızı sağlar.

Sinegra 100 mg Ereksiyon Hapı Özellikleri Nelerdir?

 • Ürün 100 MG dır.
 • Kutu içerisinde 4 adet tablet bulunmaktadır. 1 aylık süreyi bir kutu tablet ile çok rahat bitirebilirsiniz. Çünkü direk etkisi 3 gün sürmekle beraber haftaya yayılan pasif etkisi ile size güç vermeye devam edecektir.
 • Ürün peniste tam bir sertleşme sağlar. Ve sertleşmenin ilişki boyunca devam etmesini garanti altına alır.
 • Erken boşalmanın önüne geçerek partnerinizle uzun bir ilişki deneyimi yaşamanızı sağlar.
 • Sperm miktarını ve kalitesini arttırarak doğurganlık ve üreme katsayını arttırdığı gözlemlenmiştir.

Sinegra 100 mg Ereksiyon Hapı Nasıl Kullanılır?

Ürün içerisinden çıkan 4 tabletten sadece bir tanesini 2 veya 3 bardak su ile tüketmeniz yeterli olacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta sadece bir tablet kullanmanızdır. Fazla tablet kullanımı yarardan çok zarar getirecektir. Ürünü mutlaka su ile tüketmeye özen göstermişiniz. Çünkü alkol ya da türevi içecekler, kola gibi asitli içecekler ürünün etkisini azaltmakta ya da tamamen sonlandırmaktadır. Mutlu bir cinsel yaşam arzuluyorsanız Sinegra 100 mg Ereksiyon Hapı Satın Al diyerek ilk adımı atabilirsiniz.

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp