3 ve Üzeri Adetli Alımlarda Ücretsiz Kargo!

Sildegra - Orjinal Sildegra Resmi Satış Sitesi Sildegra Satın Al

Sildegra

 • 1 Kutu Sildegra 100 mg Ereksiyon Hapı + 30 TL Kargo Ücreti - 1 Kutu Sildegra 100 mg Ereksiyon Hapı 4 Tablet

  169,00 TL
 • 2 Kutu Sildegra 100 mg Ereksiyon Hapı + 30 TL Kargo Ücreti - 9 TL Daha Avantajlı - 2 Kutu Sildegra 100 mg Ereksiyon Hapı 8 Tablet

  329,00 TL
 • 3 Kutu Sildegra 100 mg Ereksiyon Hapı - Ücretsiz Kargo - 8 TL Daha Avantajlı - 3 Kutu Sildegra 100 mg Ereksiyon Hapı 12 Tablet

  499,00 TL

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

ORJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Sildegra 100 mg Ereksiyon Hapı

100 mg Ereksiyon Hapı ile arzu ettiğiniz ve özlediğiniz cinsel yaşama kavuşacaksınız. Hap özel olarak tasarlanmıştır cinsel ilişkinizin uzun süreli ve tam bir tatmin sağlaması için her şey düşünülmüştür. Ürünün etkilerini anlamak için öncelikle sorunu iyi anlamak gereklidir. Erkeklerde sertleşememe ve ilişki boyunca sert kalamama problemine iktidarsızlık adı verilmektedir Bu sorun genel olarak hormonlardan değil, iş ortamlarının stresli olması, hava kirliliği ve yenen doğal olmayan yiyeceklerden kaynaklamaktadır.

Farklı nedenleri olsa da çözüm tektir. 100 mg Ereksiyon Hapı kullanarak bu sorunların hepsinden kurtulabilirsiniz. Etkisi 8 saat süren bu mucize hap ile gün ve geceleriniz alev alacaktır.

100 mg Ereksiyon Hapı Kullananlar monoton olan seks hayatlarının hapı kullanmaya başladıktan sonra çok farklı olduğunu belirtiyorlar. 100 mg Ereksiyon Hapı en büyük etkisi penisi sertleştirmesi ve ilişki boyunca sert bir halde kalmasını sağlamaktadır. Erkeklerin sertleşememe sorunundan sonraki en büyük problemi erken boşalmadır. Penisiniz ne kadar sert olursa olsun erken boşalma sorununuz var ise mutlu bir cinsel birliktelik sağlanamaz.

Hap hemen etki etmektedir. Fakat Tam maksimum bir verim almanız için en 40 dakika kadar beklemenizi tavsiye ediyoruz. Muhteşem cinsel ürün takviyesi  ürünü kullandıktan sonra

100 mg Ereksiyon Hapı erken boşalma sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Sertleşme sorunu ve erken boşalma problemini tamamen Ö ortadan kaldırarak size ateşli günlere taşıyacaktır.

Sildegra 100 mg Ereksiyon Hapı Özellikleri Nelerdir?

 • Sildegra 100 mg Ereksiyon Hapı Sertleşme ve erken boşama sorunlarını önler.
 • Tüketildikten sonra 8 saat boyunca etkilidir.
 • Kutu içinde 4 Adet tablet bulunmaktadır.
 • Sperm sayısını ve kalitesini arttırma özelliği sayesinde doğurganlık katsayısını arttırmaktadır.
 • Bitkisel ve natürel bir üründür
 • İlaç olmadığı için doktor reçetesin olmadan ilacı satın alabilirsiniz.
 • İlişkiye girmeyi düşündüğünüz zaman, ilişki öncesinden ortalama 40-45 dakika önce hapı tüketmeniz ilacı tam olarak etki etmesi için yeterli olacaktır.

Sildegra 100 mg Ereksiyon Hapı Nasıl Kullanılır?

Sildegra 100 mg Ereksiyon Hapı Satın Al diyerek ürünü aldınız. Şimdi kullanma detaylarına ihtiyacınız var. Öncelikle günde sadece bir tane tablet almanız gerektiğini belirtmek gerekiyor. Hap natürel ve bitkisel olsa da 1 tabletten fazla kullanmak yan etkilere sebep olabilir.

Sildegra 100 mg Ereksiyon Hapı mutlaka su ile tüketmelisiniz. Alkollü ve asitli içecekler ile tüketilen tabletlerin etkisi azalmakta ya da tamamen etkisi ortadan kaybolmaktadır. Bu nedenle su dışında bir içecekle kullanmanızı önermiyoruz.

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp