En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Tongkat Ajimat Madura Gold Stick-Vajina Daraltıcı ve Sıkılaştırıcı Çubuk

Tongkat Ajimat Madura Gold Stick-Vajina Daraltıcı ve Sıkılaştırıcı Çubuk

İlk gecedeki gibi hissedeceksiniz.

Tongkat ajimat madura vajina daraltıcı ve sıkılaştırıcı Çubuğun %100 doğal etkisini 30 sn sonra hisseder ve inanılmaz büyük bir zevkle yaşamaya başlarsınız.

Tongkat Ajimat Madura Gold Stick-Vajina Daraltıcı ve Sıkılaştırıcı Çubuk, kadınların yerel bölgesindeki hücreleri yenileyebilir ve elastikiyetlerini artırabilir. Kadın üreme sisteminin vücut fonksiyonlarını düzenlemeye yardımcı olur. Bu çubuğu kullanarak kısa sürede temiz, sağlıklı ve sıkı bir vücuda sahip olacaksınız. Çiftin deneyimini geliştirin-Doğal bitkiler, çiftin aşk deneyimini geliştirmeye yardımcı olur. Güvenli ve etkili – bu denenmiş ve test edilmiş sıkma çubuğunu sağlıyoruz. Ürünlerimizin alerjen içermediğini ve vücudunuzu tahriş edebilecek zararlı yapay kimyasallar içermediğini müşterilerimize temin edebiliriz. PH dengesini artırın-Kadın hormonlarının artmasıyla, olta, kadın üreme sisteminin PH değerini artırma etkisine sahip olacaktır. Yaşlanmayı geciktirin-çubuk yaşlanmayı ve kırışıklıkları geciktirebilir ve cildinizi orijinal durumunda tutabilir. Aynı zamanda hoş olmayan kokuları giderebilir ve güzel benliğinize inanmanızı sağlayabilir.

Vajina Daraltıcı ve Sıkılaştırıcı Çubuk Kullanım Alanları:

Gevşek ve Hassasiyetini Yitirmiş Vajinal Kaslar:
Tongkat ajimat madura çubukları kullanım amaçları göz önüne alınarak şekillendirilmiştir ve 12 cm uzunluğunda bir puroya benzemektedir. Çubuklar vajina içinde en az 15 ila 30 saniye kadar tutulmalıdır. Bu süre vücudun bitkileri emip kasların da daralması için yeterlidir.

Vajinal Akıntı ve Koku
Bu durum, beyazımsı yapışkan bir sıvının gelmesiyle karakterizedir. Güçlü ve rahatsız edici bir koku da akıntıya eşlik edebilir. Aynı zamanda kaşında da olabilir. Özellikle sıcak mevsimlerde bakteriyel aktivitenin artmasıyla koku oldukça güçlü hale gelebilir. Tongkat ajimat madura düzenli kullanımıyla koku giderilir. Aktif bir şekilde vajinal akıntı problemini de çözer, çamaşırların kuru ve temiz kalmasını sağlar.
Tongkat ajimat madura çocuk doğurma sonrası veya yaşlanmayla kadın dişiliğinin zarar görmesine engel olur.

Vajina Daraltıcı ve Sıkılaştırıcı Çubuk Kullanım Talimatları:

1- Elinizi ve cinsel organınızı yıkayın.
2- Kendinizi rahat bırakın ve Tongkat ajimat madura’un bir kısmını vajinanın içine yerleştirin.
3- Bu işlemi cinsel ilişkiden en fazla 5-10 dakika önce yapmanız yeterlidir.
4- Etkili olması için 15-30 saniye boyunca vajinanın içinde tutun.
5- Tongkat ajimat madura taze bitkilerden üretilmiştir. İlk uygulamadan itibaren 6 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Tongkat ajimat madura çubuğu İlk kullanımdan itibaren 6 ay kullanabilirsiniz.

Vajina Daraltıcı ve Sıkılaştırıcı Çubuk Koruma Saklama Şartları:

1-Kullanım sonrası akan suyun altına tutun ve kağıt havlu ile kurulayın. Güneş ışığından uzak tutun, iyi havalandırılmış ve kuru bir yerde bulundurun. Düzenli kullanımdan sonra vücutta kalan akıntılar çıkacaktır. Bu doğal bir etkidir. Birkaç kullanım sonrası bu durum sona erecektir.
2- Tongkat ajimat madura tek tek ve hijyenik şartlarda üretilmiştir. Toplu üretim olmadığı için şekilleri az miktarda farklılık gösterebilir. Taze bitkilerden üretildiği için 6 aya kadar kullanılabilir.
3- Hassas bir üründür. Sert bir zemine düşerse kırılabilir. Dikkatli olunuz.
4-Tongkat ajimat madura açık renkli, kokusuz ve düzgündür.
5-Tongkat ajimat madura ürününü soğuktan koruyunuz oda ısısında saklanması gereklidir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp