En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap

Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap Nedir? Ne İşe Yarar?

ORCAFİL 5 mg, sarı renkli, damla şeklinde film tablet halindedir. 14 veya 28 tabletlik blister ambalajdadır.

ORCAFİL, fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri olarak adlandırılan ilaç grubuna dahildir.

ORCAFİL 5 mg yetişkin erkeklerde aşağıdaki hastalıkların tedavisinde kullanılır:

Erektil disfonksiyon, cinsel aktivite için gerekli penis sertleşmesinin sağlanamaması veya sertliğin korunamaması durumudur. ORCAFİL’in cinsel aktivite için uygun penis sertleşmesinin sağlanması yeteneğini önemli ölçüde geliştirdiği gösterilmiştir. Cinsel uyarıyı takiben ORCAFİL, penis içerisindeki kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak kanın penis içerisine akışını sağlar. Bunun sonucunda peniste sertleşme gerçekleşir. Eğer sertleşme sorununuz yoksa ORCAFİL yardımcı olmayacaktır.

Cinsel uyarının olmadığı durumlarda ORCAFİL’in tek başına işe yaramayacağı önemle göz önünde bulundurulmalıdır. Bu nedenle sizin ve partnerinizin, sertleşme sorunu tedavisi için ilaç almıyormuş gibi, ön cinsel aktivitede bulunması gerekmektedir.

İyi huylu prostat büyümesine (benign prostat hiperplazisi) bağlı alt idrar yolları bulguları, prostatın yaşla birlikte büyüyerek, idrar yapmaya başlamada zorlanma, idrar torbasının tam boşalamaması ve daha sık olarak hatta gece bile idrara çıkma gerekliliği şeklinde tanımlanabilen bir durumdur. ORCAFİL, kan akımını artırarak, prostat ve mesane kaslarını gevşeterek benign prostat hiperplazisinin belirtilerini azaltabilir. Tedaviye başladıktan sonra ORCAFİL’in 2 hafta içinde boşaltım sistemi belirtilerinde düzelme sağlamaya başladığı gösterilmiştir.

Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap Karışım Nasıl Kullanılır?

Genel olarak önerilen doz öngörülen cinsel aktiviteden en az 30 dakika önce alınan 10 mg’dır. 10 mg tadalafilin yeterli bir etki göstermediği hastalarda doz 20 mg’a yükseltilebilir. Günlük maksimum 1 doz kullanılmalıdır. Tadalafilin 10 mg veya 20 mg’lık dozları öngörülen cinsel aktiviteden önce alınmalıdır ve sürekli günlük kullanım için önerilmemektedir.

İlişki öncesi tadalafilin daha sık kullanımına (ör. en az haftada 2 kez) ihtiyaç duyan hastalarda, hastanın tercihine ve hekimin değerlendirmesine göre en düşük günlük doz düşünülebilir. Bu hastalarda önerilen doz günde 1 defa 5 mg olmakla birlikte bireysel tolerabiliteye göre doz günde 1 defa 2,5 mg’a düşürülebilir. Günlük rejimin sürekli kullanım uygunluğu periyodik olarak tekrar değerlendirilmelidir.

 

Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap Etkisi, Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap Etkili mi?

Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap etkileri genel olarak müşteriler tarafından olumlu değerlendirilmektedir. Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap etkisi kullananların memnun kaldığı yorumlarından ve olumlu geri dönüşler görülmektedir.

Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap Kullananların Yorumları

Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap kullananlar memnun mu? Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap  satın almak isteyen kişilerce araştırılmakta ve merak edilmektedir. Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap  kullananlar ve kullanıcı yorumları ilk kez satın almak isteyenlerin fikirlerine ışık tutmaktadır. Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap kullanıcı yorumları müşterilerin memnuniyetini göstermektedir. Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap  satın alan müşterilerin %90’ı tekrar Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap sipariş vermektedir.

Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap Fiyatları Ne Kadar? Kaç Para?

Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap fiyatı ne kadar, Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap fiyat araştırması herkes tarafından yapılmakta. Web sitemiz üzerinden Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap piyasanın en uygun fiyatlarıyla kapıda ödemeli sipariş verebilirsiniz. Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap eczane satış fiyatı en uygun internetten alınabilir. Gizlilik açısından da internetten Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap satın almayı tercih edenler oldukça fazladır.

Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap Kullanıcı Şikayetleri Nelerdir?

İlk defa Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap sipariş vermeyi düşünenler Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap  şikayetleri nelerdir, daha önce kullananların değerlendirmeleri neler araştırıp okumaktadırlar. Tüm ürünler de olduğu gibi Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap kullanan her kişide aynı etkiyi göstermemektedir. Kişiden kişiye değişen sonuçlar olduğu için Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap kullanan kişilere baktığımızda %90’ı memnun, %5’u pek memnun değil. Geriye kalanlar ise, ne memnun ne de şikayet şikayet ediyor. Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap şikayetlerinin genelde çoğunluğu internetten sipariş verdiğinde kargosunun geç teslim edilmesi. Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap  genel olarak müşterilerin memnuniyet ve güvenini kazandığı bir üründür.

Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap Yan Etkileri ve Zararları Nelerdir?

Tüm ürünlerin kişiden kişiye değişen yan etkileri bulunmaktadır. Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap yan etkileri bazılarında hiç olmazken, bazılarında geçici yan etkiler görülebilmektedir. Bunlar Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap ürün kullanma klavuzu üzerinde de belirtilmiştir. Yan etkiler genelde geçici olduğundan kısa süre sonra etkisini yitirmektedir. Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap zararları, geçici olarak yan etkilerinden ibarettir.

Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap Satın Al

Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap  satışı internet üzerinden ve Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap eczanelerde satış yapılmaktadır. En önemlisi alışverişin yapılacağı güvenir sitenin doğru seçilmesidir. Orjinal Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap resmi satış sitesi üzerinden güvenle tedarik edebilir,ürünlerinizi teslim alırken kargo görevlisine ücreti nakit / kart olarak yapabilirsiniz.. Orcafil 5 Mg 14’lü Sertleştirici Hap  sipariş verdiğinizde aynı gün içerisinde kargoya veriyoruz. Siparişinizi kargoya verdikten sonra sms yoluyla siparişinizin durumu hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp