3 ve Üzeri Adetli Alımlarda Ücretsiz Kargo!

Lifta - Orjinal Lifta Resmi Satış Sitesi Lifta Satın Al

Lifta

 • 1 Kutu Lifta 20 Mg Sertleştirici ve Geciktirici Hap + 30 TL Kargo Ücreti - 1 Kutu Lifta 20 Mg Sertleştirici ve Geciktirici Hap

  149,00 TL
 • 2 Kutu Lifta 20 Mg Sertleştirici ve Geciktirici Hap + 30 TL Kargo Ücreti - 59 TL Daha Avantajlı - 2 Kutu Lifta 20 Mg Sertleştirici ve Geciktirici Hap

  239,00 TL
 • 3 Kutu Lifta 20 Mg Sertleştirici ve Geciktirici Hap - Ücretsiz Kargo - 128 TL Daha Avantajlı - 3 Kutu Lifta 20 Mg Sertleştirici ve Geciktirici Hap

  319,00 TL

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

ORJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Lifta 20 Mg Sertleştirici ve Geciktirici Hap

İktidarsızlık yaşayan erkekler bitkisel cinsel ürün takviyeleri kurtarıcı olmaktadır. Lifta 20 Mg Sertleştirici ve Geciktirici Hap ile erken boşalma ya da sertleşme sorunlarınızdan hızlıca kurtulabilirsiniz. Özel olarak hazırlanmış penise giden kan akışını hızlandırarak penisin erekte olmasını ve sert biçimde ilişki sonuna kadar kalmasını sağlar. Bu işlem sırasında hapı kullanan kişi ağır ya acı hissetmez. Tamamen kan akışı kontrolünü yaparak doğal bir erekte sağlar.

Çiftler arasında yaşanan sorunları temel nedeni sağlıksız ve monoton hale gelen bir cinsel yaşamdır. Erkeğin sürekli olarak iktidarsızlık yaşaması ya da kadın orgazm olmadan boşalması büyük bir sorundur. Lifta 20 Mg Sertleştirici ve Geciktirici Hap bu iki sorunu da aynı anda çözmeyi başarmaktadır. Hem erkeğin penisinin erekte kalmasını hem de en az 1 saat ilişki süresin garanti altına alır. Bu özelliklerinin yanında hapın etki süresinin uzun olması  da çokf azla erkek tarafından popüler hale gelmesini sağlıyor. Lifta 20 Mg Sertleştirici ve Geciktirici Hap Kullananlar hapın etkisinin 8 saat ile 12 saat arasında sürdüğünü teyit etmişlerdir. Lifta 20 Mg Sertleştirici ve Geciktirici Hap ile ilişki süresi ise 1 saat civarı olmaktadır.

Lifta 20 Mg Sertleştirici ve Geciktirici Hap Özellikleri Nelerdir?

 • İnsan sağlığına zararlı değildir.
 • Erkeklerde peniste sertleşme ve erekte sağlar. İlişki bitine kadar penisin erekte kalmasını garanti altına almaktadır.
 • İlişki süresini 1 saate kadar çıkartır. Erken boşalma sorunun önüne geçer, Bu sayede erkekler kadar kadınlarında orgazm olması için yardımcı bir üründür.
 • Natürel ve bitkisel bir üründür. İlaç olmadığı için doktor reçetesi ile satılmasına gerek yoktur.
 • Bir kutu içerisinde 4 adet tablet bulunmaktadır.
 • Tabletlerin her biri 20 mg ölçüsündedir.

Lifta 20 Mg Sertleştirici ve Geciktirici Hap Nasıl Kullanılır.?

Mucize ürünü 2 bardak su oral yoldan içerek tüketmeniz gerekmektedir. Ağzınızda eritmekte iyi bir tüketme yöntemidir. Burada hapın etkisini tam olarak göstermesi için dikkat etmeniz gereken en önemli nokta hapı tüketirken alkol ve asitli bir içecek kullanmamanızdır. Çünkü asitli veya alkollü içecekler hapın etkisini azaltmakta yada tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp