En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Jeligra 100 Mg Oral Jel Fiyatı Eczane Kampanyalı Satış

Jeligra 100 Mg Oral Jel Fiyatı Eczane Kampanyalı Satış

Jeligra 100 Mg Oral Jel Nedir? Ne İşe Yarar?

Etken Maddesi Sildenafil Sitrat olan Jeligra ilacı; fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri adı verilen bir ilaç grubuna dahildir. Cinsel organdaki kan damarlarının gevşemesine destek olarak cinsel uyarı esnasında kanın penise akımını sağlamakla birlikte etki gösterir. Bu ilaç yetişkin erkeklerde yalnızca cinsel yoldan uyarılma durumunda doğal yolla sertleşme (ereksiyon) oluşmasına yardım etmektedir.Sertleşme probleminiz yok ise bu ilacı kesinlikle kullanmamalısınız. Sertleşme problemi, bir erkekte cinsel aktivite için gerekli, penis sertleşmesinin gerçekleşmemesi yada sertliğin korunamamasıdır. Bu ilaç kadınlar için değildir.

Jeligra 100 Mg Oral Jel Nasıl Kullanılır?

Uygun kullanım ve doz/uygulama sıklığı için talimatlar: JELİGRA yı her zaman doktorunuzun size önerdiği şekliyle kullanınız. Emin olmadığınız takdirde eczacınıza veya doktorunuza danışınız. JELİGRA günde bir defadan fazla kullanılmamalıdır. JELİGRA nın önerilen günlük maksimum dozu 100 mg dır. Uygulama yolu ve metodu: JELİGRA, sadece ağız yolu ile kullanım içindir. JELİGRA yı cinsel aktiviteden yaklaşık bir saat önce almalısınız. JELİGRA 100 mg oral jel içeren saşenin içerisinde bulunan oral jeli saşeden çıkardıktan hemen sonra su ile veya susuz alınız. Değişik yaş grupları: Çocuklarda kullanım: JELİGRA 18 yaşın altındakilerde kullanılmamalıdır. Yaşlılarda kullanım: Yaşlı hastalara özel olarak dozun ayarlanması gerekmemektedir. Özel kullanım durumları: Böbrek/Karaciğer yetmezliği: Şiddetli böbrek yetmezliği olan hastalarda JELİGRA kullanımı önerilmez. Karaciğer bozukluğu olan (örneğin siroz gibi kronik bir karaciğer hastalığı olan) hastalarda JELİGRA kullanımı önerilmez. Eğer JELİGRA nın etkisinin çok güçlü veya zayıf olduğuna dair bir izleniminiz var ise doktorunuz veya eczacınız ile konuşunuz. Kullanmanız gerekenden daha fazla JELİGRA kullandıysanız: JELİGRA dan kullanmanız gerekenden fazlasını kullanmışsanız bir doktor veya eczacı ile konuşunuz. 100 mg’ın üzerindeki dozlar ilacın etkinliğini arttırmamaktadır. Ancak, yüksek dozlarda alındığında, ilacın istenmeyen etkileri (yan etki) ve bunların şiddeti artabilir. Doktorunuzun size söylediğinden fazla sayıda şase almamalısınız. JELİGRA yı kullanmayı unutursanız JELİGRA sadece sertleşme sorunu yaşadığınız zaman kullanımınız için tasarlanmıştır. JELİGRA ile tedavi sonlandırıldığında oluşabilecek etkiler Bulunmamaktadır. .

Jeligra 100 Mg Oral Jel Etkisi, Jeligra 100 Mg Oral Jel Etkili mi?

Sertleşme sorununun tedavisi, sertleşme durumunun biyolojik eyleminin eksik bir şekilde anlaşılmasından dolayı dolgu, vakumla daraltma cihazları, intraüretral fitiller ve enjeksiyonlar üzerinde çok sınırlı kalmıştır.

Bu ilacın ortaya çıkması penisin sertleşme yönetimindeki kilit bir durumu temsil etti ve birçok uzman tarafından tavsiye edilen ilk tedavi yöntemi durumuna geldi. Jeligra 100 Mg Oral Jel penis çevresindeki damarları gevşeterek yüksek kan dolaşımına neden olur. Bu durum ise penisin sertleşmesini sağlar ve ereksiyon durumunun sürdürülebilmesine yardımcı olur.

Jeligra 100 Mg Oral Jel Kullananların Yorumları

Jeligra 100 Mg Oral Jel kullananlar memnun mu? Jeligra 100 Mg Oral Jel satın almak isteyen kişilerce araştırılmakta ve merak edilmektedir. Jeligra 100 Mg Oral Jel kullananlar ve kullanıcı yorumları ilk kez satın almak isteyenlerin fikirlerine ışık tutmaktadır. Jeligra 100 Mg Oral Jel kullanıcı yorumları müşterilerin memnuniyetini göstermektedir. Jeligra 100 Mg Oral Jel satın alan müşterilerin %90’ı tekrar Jeligra 100 Mg Oral Jel sipariş vermektedir.

Jeligra 100 Mg Fiyatı Eczanede Ne Kadar? Kaç Para?

Jeligra fiyatı ne kadar, Jeligra 100 Mg Oral Jel fiyat araştırması herkes tarafından yapılmakta. Web sitemiz üzerinden Jeligra 100 Mg Oral Jel piyasanın en uygun fiyatlarıyla kapıda ödemeli sipariş verebilirsiniz. Jeligra 100 Mg Oral Jel eczane satış fiyatı en uygun internetten alınabilir. Gizlilik açısından da internetten en ucuz jeligra 100 Mg eczane fiyatı ile satın almayı tercih edenler oldukça fazladır.

Jeligra 100 Mg Oral Jel Kullanıcı Şikayetleri Nelerdir?

İlk defa Jeligra 100 Mg Oral Jel sipariş vermeyi düşünenler Jeligra 100 Mg Oral Jel şikayetleri nelerdir, daha önce kullananların değerlendirmeleri neler araştırıp okumaktadırlar. Tüm ürünler de olduğu gibi Jeligra 100 Mg Oral Jel kullanan her kişide aynı etkiyi göstermemektedir. Kişiden kişiye değişen sonuçlar olduğu için Jeligra 100 Mg Oral Jel kullanan kişilere baktığımızda %90’ı memnun, %5’u pek memnun değil. Geriye kalanlar ise, ne memnun ne de şikayet şikayet ediyor. Jeligra 100 Mg Oral Jel şikayetlerinin genelde çoğunluğu internetten sipariş verdiğinde kargosunun geç teslim edilmesi. Jeligra 100 Mg Oral Jel genel olarak müşterilerin memnuniyet ve güvenini kazandığı bir üründür.

Jeligra 100 Mg Oral Jel Yan Etkileri ve Zararları Nelerdir?

Tüm ürünlerin kişiden kişiye değişen yan etkileri bulunmaktadır. Jeligra 100 Mg Oral Jel yan etkileri bazılarında hiç olmazken, bazılarında geçici yan etkiler görülebilmektedir. Bunlar Jeligra 100 Mg Oral Jel  ürün kullanma klavuzu üzerinde de belirtilmiştir. Yan etkiler genelde geçici olduğundan kısa süre sonra etkisini yitirmektedir. Jeligra 100 Mg Oral Jel zararları, geçici olarak yan etkilerinden ibarettir.

Jeligra 100 Mg Oral Jel Satın Al

Jeligra 100 Mg Oral Jel satışı internet üzerinden ve Jeligra 100 Mg Oral Jel eczanelerde satış yapılmaktadır. En önemlisi alışverişin yapılacağı güvenir sitenin doğru seçilmesidir. Orjinal Jeligra 100 Mg Oral Jel resmi satış sitesi üzerinden güvenle tedarik edebilir,ürünlerinizi teslim alırken kargo görevlisine ücreti nakit / kart olarak yapabilirsiniz.. Jeligra 100 Mg Oral Jel  sipariş verdiğinizde aynı gün içerisinde kargoya veriyoruz. Siparişinizi kargoya verdikten sonra sms yoluyla siparişinizin durumu hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp