3 ve Üzeri Adetli Alımlarda Ücretsiz Kargo!

Optimus Geciktirici Mendil - Orjinal Optimus Geciktirici Mendil Resmi Satış Sitesi Optimus Geciktirici Mendil Satın Al

Optimus Geciktirici Mendil

 • 1 Kutu Optimus Geciktirici Mendil + 30 TL Kargo Ücreti - 1 Kutu Optimus Geciktirici Mendil 7 Adet

  99,00 TL
 • 2 Kutu Optimus Geciktirici Mendil + 30 TL Kargo Ücreti - 19 TL Daha Avantajlı - 2 Kutu Optimus Geciktirici Mendil 14 Adet

  179,00 TL
 • 3 Kutu Optimus Geciktirici Mendil - Ücretsiz Kargo - 38 TL Daha Avantajlı - 3 Kutu Optimus Geciktirici Mendil 21 Adet

  259,00 TL
 • 4 Kutu Optimus Geciktirici Mendil - Ücretsiz Kargo - 58 TL Daha Avantajlı - 4 Kutu Optimus Geciktirici Mendil 28 Adet

  338,00 TL

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

ORJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Optimus Geciktirici Mendil

Optimus Geciktirici Mendil ürünü ile erken boşalma sorunundan tamamen kurtulmak çok kolay ve basittir. Erkeklerin erken boşalmaması için birçok takviye ürün bulunmaktadır. Boşalmayı geciktirici spreyler, Boşalmayı geciktirici haplar gibi takviyeler erkeğin boşalmasını geciktirerek mutlu bir cinsel hayat sağlanır.

Optimus Geciktirici Mendil erken boşalma sorununu önlemek için farklı bir yöntem kullanım imkânı sağladığı için tüm dünyada büyük ilgi ve merak uyandırmıştır. Bunun en büyük nedeni Optimus Geciktirici Mendil ürününün son derece basit bir şekilde kullanılabilmesidir. Ayrıca saklamak ve üzerinizde taşımakta çok kolaydır. Bu gibi sebeplerle dünyada ve ülkemizde büyük ses getiren efsane ürün Optimus Geciktirici Mendil için büyük bir talep oluşmuştur.

Sitemizde Optimus Geciktirici Mendil Satın Al diyerek ürüne kolayca sahip olabilir. Erken boşalma sorunu için hızlı bir çözüm üretebilirsiniz. Günümüzde birçok ilişki erken boşalma sorunu yüzünden yıpranmaktadır. Erkeğin erken boşalma sorunu nedeniyle orgazm olamayan kadınlar bir süre sonra bu durumu kabul etmek istemezler. Günümüzde milyonlarca erkek erken boşalma sorunu yüzünden mutsuz bir evlilik ve ilişki yürütmek zorunda kalmaktadır.

Optimus Geciktirici Mendil Özellikleri

 • Ürün tamamen sağlıklıdır.
 • Ürünün temel amacı erkeklerin en büyük sorunu olan erken boşalmayı geciktirmesidir. İlişki süresini 45 dakika kadar uzattığı teyit edilmiştir.
 • Kullanımı çok basit ve kolaydır.
 • Ürünü saklaması çok kolay ve pratiktir.

Optimus Geciktirici Mendil Nasıl Kullanılır?

Optimus Geciktirici Mendil ürününü kullanmak çok kolaydır. Ürün sertleşmiş penis üstüne uygulanır. Mendili erekte olan penisin her tarafına güzelce sürün. Bir süre sonra peniste hafif bir uyuşma hissedeceksiniz. Sonrasında ilişki sürenizde gözle görülür bir artış olduğunu fark edeceksiniz. Milyonlar erkeğin hayatını kurtaran bu mucize ürünü, sizlerde sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp