3 ve Üzeri Adetli Alımlarda Ücretsiz Kargo!

Bufalo Cinsel İstek Arttırıcı Çikolata - Orjinal Bufalo Cinsel İstek Arttırıcı Çikolata Resmi Satış Sitesi Bufalo Cinsel İstek Arttırıcı Çikolata Satın Al

Bufalo Cinsel İstek Arttırıcı Çikolata

  • 2 Kutu Bufalo Cinsel İstek Arttırıcı Çikolata - Ücretsiz Kargo - 4 Kutu Bufalo Cinsel İstek Arttırıcı Çikolata

    125,00 TL
  • 3 Kutu Bufalo Cinsel İstek Arttırıcı Çikolata - Ücretsiz Kargo - 8 Kutu Bufalo Cinsel İstek Arttırıcı Çikolata

    225,00 TL

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

ORJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Bufalo Cinsel İstek Arttırıcı Çikolata

Cinsel isteksizlik erkekler içinde bayanlar içinde can sıkıcı olabilir. Cinsel isteği ve arzuyu arttırıcı takviyelerle monoton hale gelen seks yaşantınızı daha eğlenceli ve daha tatminkâr bir hale getirebilirsiniz. Bufalo Cinsel İstek Arttırıcı Çikolata bu sorunu tatlı şekilde çözmenin en iyi yoludur. Bufalo Enerji Performans Arttırıcı Çikolata tatlı ve yemesi keyifli bir tatlıdır. Bu tatlı çikolatanın en büyük etkisi erken boşalmayı önleyerek ilişki süresini uzatması ve kullanan (erkek/bayan) kişilerde cinsel isteği arttırmasıdır.

Bufalo Cinsel İstek Arttırıcı Çikolata İçeriği Nedir Nasıl Kullanılır?

Ürünün içeriği tamamen natürel ve doğaldır. Tatlı olması ile gıda takviyesi kullanmak istemeyen kişileri korkutmadan kolayca tüketilebilir. İçinde Doğal Ginseng, Kakao Tozu Kakao yağı Fıstık ve susam gibi doğal malzemeler bulunmaktadır. Ürünün içinde insan sağlığına zararlı hiçbir madde bulunmaz. Erkek ve kadınlar için özel olarak formüle edilmiştir. Bu sayede erkek ve kadın ayrımı olmadan ürünü kullanabilirsiniz.

İlişkiden 30 dakika önce yenilmesi yeterli olacaktır. Kısa sürede etki ederek cinsel isteği ve enerjinizi arttıracaktır.

Bufalo Cinsel İstek Arttırıcı Çikolata Saklama Koşulları Nelerdir?

Ürün hemen kullanılmayacaksa serin ve hava alan bir ortamda muhafaza etmek yeterli olacaktır.

Hamile ve çocukların tüketmemesi önerilir. Hamileler kullanmak isterlerse doktor kontrolün de kullanılması tavsiye edilmektedir.

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp