En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Maxman 3 Geciktirici Hap

Maxman 3 Geciktirici Hap

Maxman 3 geciktirici hap ile geceleriniz daha eğlenceli geçecek ve çok daha özgüvenli olacaksınız.  Mucizeler yaratan bu efsane ürün size zevkin ve mutluluğun kapılarını sonuna kadar açacaktır. Partnerinizden güzel sözler duymak ve aklıda kalmak istiyorsanız ilişki süresini 5 kata kadar arttıran Maxman 3 Geciktirici Hap ürünü tam size göre demektir.

Maxman 3 Geciktirici Hap Etkileri Nelerdir?

Geciktirici hapın etkisi 8 saat ile 20 saat arasında değişmektedir. Mucize ürünü ilişkiden en az 50 dakika önce almak, üründen en yüksek verimi almanız için tavsiye edilir. Ürünü aldıktan 5 dakika sonra etki etmeye başlasa da tam etki için 50 dakikalık süreye dikkat etmenizi öneriyoruz.

Bol su içilmesi gereklidir. Her türlü asitli içecek veya alkollü içecekler ile beraber ürünü kullanabilirsiniz. Fakat su dışındaki içecekler ile kullanımında olumlu etkisi bir miktar azalmaktadır. O nedenle su ile kullanılması tavsiye olunmaktadır.

Erken Boşalma Nedir? Maxman 3 Geciktirici Hap Boşalmayı Nasıl Önler?

Erkeklerde erken boşalma ilişkinin istenen sürede değil öncesinde bitmesidir. Erkek boşalarak ilişkiye devam edemez. Partnerinizi tatmin edememenize sebep olacak bu cinsel sorunun çözümü sanıldığının aksine çok kolaydır. Maxman 3 Geciktirici Hap muhteşem içeriği ile bu sorunu tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Maxman 3 Geciktirici Hap içeriği şu şekildedir. Caterpillar mantar, acanthopanax, epimedium, wolfberry meyve, ginseng, safran, dağ kar lotus, küsküt tohum Bu doğal içeriklerle beraber geciktirici hap hızlıca kana karışarak erken boşalmanın önüne geçmektedir. İçeriğinde yer alan natürel maddeler geç boşalmayı sağlamaktadır.

 Maxman 3 Geciktirici Hap Özellikleri Nelerdir?

  • Ürün paketi içerisinde 4 adet geciktirici hap bulunmaktadır.
  • Ürün erkelerde erken boşalma sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. 1 saat ten fazla ilişki süresini uzatarak, sağlıklı bir cinsel yaşam sunar.
  • Ürünün etkisi 8-20 saat arasında değişmektedir.
  • Ürün içerisinde insan sağlığına zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır.
  • Ürünü bol su tüketmenizi tavsiye ediyoruz. Kola gibi asitli içecekler ürünün etkisini az da olsa düşürecektir.

Maxman 3 Geciktirici Hap kullanıcı yorumları her zaman olumlu olmuştur. Kullanan binlerce kişi muhteşem ürünü güvenle kullanmaya devam etmektedir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp