En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

KLG Geciktirici Hap

KLG Geciktirici Hap

KLG Geciktirici Hap özel tasarımı ve formülü lle dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük ses getirdi. Hapın ortaya koyduğu ilişki gecikme süresi KLG Geciktirici Hap Kullananlar tarafından teyit ediliyor. Normal gecikme haplarından % 40 daha etkili olduğu bilimsel olarak kanıtlanan mucize geciktirme hapı hakkında sizlere bilgi vermek istedik,

Gecikme Hapı temel görevi erkeğin ilişki sırasında hemen değil geç boşalmasını sağlamaktır. Çünkü cinsel hayatın renkli ve eğlenceli olması için sadece erkeğin zevk alması değil, kadının da haz alarak orgazm yaşaması ile mümkündür. Bu nedenle partnerine sürpriz yapmak isteyen, aklında iz bırakmak isteyen erkekler tarafından KLG Geciktirici Hap yoğun biçimde tercih edilmektedir.

KLG Geciktirici Hap Satın Al diyerek ürünü satın alan kişilerden gelen yorumlar incelendiğinde hapın ilişki süresini genel olarak 1 saat ve üstüne çıkardığı görülmektedir. Bu süre normal kadın ve erkekler için ideal bir cinsel ilişki süresidir. KLG Geciktirici Hap ayrıca sperm kalitesini ve miktarını da arttırmaktadır.

Tamamen bitkisel ve natürel maddelerden üretilen KLG Geciktirici Hap güvenle kullanabilirsiniz. Ürünün içinde hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır. İnsan sağlığına zararlı madde bulundurmaması ve ilaç statüsünde değil, cinsel ürün takviyesi olduğu için doktor reçetesine ihtiyaç duyulmaz. İlacı satın alarak güvenle kullanabilirsiniz.

KLG Geciktirici Hap Yan Etkisi Nedir?

Ürünün bilinen ya kanıtlanan hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Bitkisel bir ürün olduğu için insan sağlığına zara vermeyen bu mucize hapın daha fazla etki etmesi için aşağıdaki detaylara dikkat etmeniz tavsiye edilir.

KLG Geciktirici Hap Nasıl Kullanılır?

İlişkiden 40 dakika kadar önce bol su yardımıyla hapı tüketebilirsiniz. Hapı tüketirken 2 bardak su içmeniz tavsiye ediliyor. Su dışında hiçbir içecek ile suyu içmeniz önerilmez. Örneği Alkollü ya da Asitli içecekler ilacın etkisini azaltmakta ya da tamamen etkisiz hale getirmektedir.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp