En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Delay 48000

Delay 48000 Geciktirici Sprey

Erken boşalma artık sorun olmaktan çıkmıştır. Hızla gelişen tıbbi ve bitkisel çözümler her gün bir cinsel sorunu daha ortadan kaldırmaya devam ediyor. Erkeklerin en büyük sorunlarından biri olan erken boşalma sorununu tamamen ortadan kaldıran Delay 48000 Geciktirici Sprey, normal ilişki süresini 5 katına kadar arttıracaktır.

Almanya dan dan ithal edilen bu mucize ürünü kolayca kullanabilirsiniz. İnsan sağlığına hiçbir zarar olmayan efsane geciktirici krem şimdiden tüm erkeklerin gözdesi olmaya başarmıştır.

Bir kutu Delay 48000 Geciktirici Sprey 100 kullanıma rahatça yetecektir Kullanırken penisin ağız kısmına gelmeyecek şekilde 4-5 kere sıkılması yeterli olacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta geciktirici sprey sıkıldıktan sonra bekleme süresidir. Ürün kullanıldıktan en erken 20 dakika sonra ilişkiye girmek üründen verim alınabilmesi için çok önemlidir.

Penise geciktirici spreyi sıktıktan sonra 20 dakika beklediniz. Sonrasında Bol ve su biraz sabunla yıkarsanız penisinizde hiçbir tat ve koku kalmayacaktır.

Ürünü kullanmadan önce mutlaka çalkalayarak kullanınız. Ürünü 15-20 CM uzaktan sıkmanızı tavsiye ediyoruz.

Delay 48000 Geciktirici Sprey Ürün Özellikleri Nelerdir?

  • Ürün 1. Sınıf kaliteye sahip ve Almanya patentli bir üründür.
  • Ürün Tamamen natüreldir.
  • Ürün koku ve tatsızdır. Fakat fazla koku hassasiyeti olan kullanıcılar ürünü sıktıktan 20 dakika sonra bul su ile penislerini yıkayarak çok az olan kokuyu tamamen giderebilirler.
  • Ürünün bir kutusu ile en az 100 ilişkiyi sorunsuz olarak tamamlayabilirsiniz.
  • Ürünün içeriğinde insan sağlığına zararlı hiçbir madde bulunmaktadır.
  • İçeriğinde yer alan E vitamin sayesinde ek olarak cildi beslemektedir.
Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp