3 ve Üzeri Adetli Alımlarda Ücretsiz Kargo!

Minoxidi Saç Sakal Uzatma Serumu

Minoxidi Saç Sakal Uzatma Serumu

 • Minoxidi Saç Sakal Uzatma Serumu + 15 TL Kargo Ücreti - Minoxidi Saç Sakal Uzatma Serumu

  59,00 TL
 • Minoxidi Saç Sakal Uzatma Serumu + 15 TL Kargo Ücreti - 19 TL Daha Avantajlı - Minoxidi Saç Sakal Uzatma Serumu

  99,00 TL
 • Minoxidi Saç Sakal Uzatma Serumu - Ücretsiz Kargo - 28 TL Daha Avantajlı - Minoxidi Saç Sakal Uzatma Serumu

  149,00 TL

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

ORJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Minoxidi Saç Sakal Uzatma Serumu

Kel olmak ya da kel kalmaya başladığını fark etmek her erkek için kötü senaryodur. Erkekler saç bakımlarına dikkat ederler. Parıldayan ve dökülmeyen saçlar bir erkeğin yakışıklı ve çekici görünmesi için önemli detayların başında gelir. Minoxidi Saç Sakal Uzatma Serumu ile saçlarınızın bakımını en iyi şekilde yapabilir. Saçlarınızın ihtiyacı olan vitaminlere tek bir serum sayesinde güvenle erişebilirsiniz.

Minoxidi Saç Sakal Uzatma Serumu içerisinde bulunan vitamin ve besleyici karşımlar ile saç köklerinde kanlanmalar meydana getirmektedir. Saç köklerinde çatlamalar ile yeni saçların çıkması ve kaybolan saçların tekrar güçlü hale gelmesi sağlanmaktadır. Minoxidi Saç Sakal Uzatma Serumu etkilerini şöyle sıralamak mümkündür.

 • Saçların mat rengini parlak bir düzeye çıkarmaktadır.
 • Saçlar her zaman parlak bir formda görünür
 • Saç kırılmalarını ve dökülmelerini önler.
 • Sakal için köselik durumunda tedavi sağlar. Sakal çıkmayan bölgelere sürüldüğünde sakal çıkmasını sağlar. Böylece seyrek bölgelerde de sakal çıkmaya başlar.
 • Dökülen ve tamamen saçsız kalan bölgeler için üretken bir yapı ortaya koymaktadır. Dökülen saçlar bir süre sonra geri gelmeye başlayacak ve kalıcı çözüme ulaşacaktır.
 • Kadınlarda kaş azlığının tedavisi için kullanılmaktadır.

Minoxidi Saç Sakal Uzatma Serumu İçeriği Nedir?

Ürün içerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmaz. Tamamen doğal bir yapısı bulunan bu efsane ürün insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermez. Bu nedenle ürünü güven içinde kullanabilirsiniz.

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp