En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap

Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap Nedir? Ne İşe Yarar?

LONGİS; 2, 4 ve 30 tablet içeren blister ambalajlarda satışa sunulmaktadır. Yüzeyinde ”T20” logosu bulunan sarı renkli film tablet şeklindedir. Longis, cinsel ilişkilerde erkeklerde en sık görülen erektil disfonksiyonun tedavisinde kullanılmaktadır. Penisin yeterli sertleşme sağlamasını yarayarak, cinsel ilişkilerde uzun süreli ereksiyon sağlar.

LONGİS, fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri olarak isimlendirilen ilaç grubuna dahildir. Yardımcı maddelerin ve TADALAFİL etkenliği sayesinde erkeklik organı içerisinde yer alan damarların gevşemesini sağlayarak penise giden kan akımının artırılmasına yardımcı olur. Ancak cinsel aktivite için gerekli uyarılma olmadığı sürece Longis’in tek başına işe yaramayacağıda unutulmamalıdır.

Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap Nasıl Kullanılır?

İlişkiden 30 ile 45 dakika öncesinde alınmalıdır.  Longis 20 Mg kullanımı günlük 1 tableti geçmemelidir. 24 saat bazında 1 adetten fazla kullanım kişilerde yan etkilere neden olabilir. Ürün ilişkiden önce 30 ile 45 dakika öncelerinde tüketilmelidir. Su ile tüketilmesi ön görülür. Alkol veya meyve karışımları ile tüketmek ürünün etkisini azaltabilir. Kişiler ürünü ilişkiden önce belirtilen sürelerde 1 tablet kullanırlarsa %100 etki göreceklerdir. Etkileri 36 saate kadar devam eden Longis 20 Mg ürünü cGMP etkisini arttırarak penisteki sertleşmeyi maximum düzeye ulaştırmakla birlikte,  ereksiyon devamlılığı ve geciktirme özelliklerini de aktif hale getirecektir. Ürünün kullanım tavsiyeleri esas alınarak tüketilmesi gerekir. Kullanım sırasında başka ilaçların vücutta etkinliği var ise hemen kullanıma son verilmelidir. Longis 20 Mg ürünü diğer ilaç grupları ile birlikte tüketilmemelidir.

Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap Etkisi,

Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap Etkili mi?

Sertleşme sorununun tedavisi, sertleşme durumunun biyolojik eyleminin eksik bir şekilde anlaşılmasından dolayı dolgu, vakumla daraltma cihazları, intraüretral fitiller ve enjeksiyonlar üzerinde çok sınırlı kalmıştır.

Bu ilacın ortaya çıkması penisin sertleşme yönetimindeki kilit bir durumu temsil etti ve birçok uzman tarafından tavsiye edilen ilk tedavi yöntemi durumuna geldi. Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap penis çevresindeki damarları gevşeterek yüksek kan dolaşımına neden olur. Bu durum ise penisin sertleşmesini sağlar ve ereksiyon durumunun sürdürülebilmesine yardımcı olur.

Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap Kullananların Yorumları

Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap kullananlar memnun mu? Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap satın almak isteyen kişilerce araştırılmakta ve merak edilmektedir. Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap kullananlar ve kullanıcı yorumları ilk kez satın almak isteyenlerin fikirlerine ışık tutmaktadır. Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap kullanıcı yorumları müşterilerin memnuniyetini göstermektedir. Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap satın alan müşterilerin %90’ı tekrar Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap sipariş vermektedir.

Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap Fiyatları Ne Kadar? Kaç Para?

Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap fiyatı ne kadar, Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap fiyat araştırması herkes tarafından yapılmakta. Web sitemiz üzerinden Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap piyasanın en uygun fiyatlarıyla kapıda ödemeli sipariş verebilirsiniz. Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap eczane satış fiyatı en uygun internetten alınabilir. Gizlilik açısından da internetten Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hapsatın almayı tercih edenler oldukça fazladır.

Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap Kullanıcı Şikayetleri Nelerdir?

İlk defa Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap sipariş vermeyi düşünenler Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap şikayetleri nelerdir, daha önce kullananların değerlendirmeleri neler araştırıp okumaktadırlar. Tüm ürünler de olduğu gibi Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap kullanan her kişide aynı etkiyi göstermemektedir. Kişiden kişiye değişen sonuçlar olduğu için Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap kullanan kişilere baktığımızda %90’ı memnun, %5’u pek memnun değil. Geriye kalanlar ise, ne memnun ne de şikayet şikayet ediyor. Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap şikayetlerinin genelde çoğunluğu internetten sipariş verdiğinde kargosunun geç teslim edilmesi. Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap genel olarak müşterilerin memnuniyet ve güvenini kazandığı bir üründür.

Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap Yan Etkileri ve Zararları Nelerdir?

Tüm ürünlerin kişiden kişiye değişen yan etkileri bulunmaktadır. Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap yan etkileri bazılarında hiç olmazken, bazılarında geçici yan etkiler görülebilmektedir. Bunlar Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap  ürün kullanma klavuzu üzerinde de belirtilmiştir. Yan etkiler genelde geçici olduğundan kısa süre sonra etkisini yitirmektedir. Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap zararları, geçici olarak yan etkilerinden ibarettir.

Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap Satın Al

Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap satışı internet üzerinden ve Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap eczanelerde satış yapılmaktadır. En önemlisi alışverişin yapılacağı güvenir sitenin doğru seçilmesidir. Orjinal Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap resmi satış sitesi üzerinden güvenle tedarik edebilir,ürünlerinizi teslim alırken kargo görevlisine ücreti nakit / kart olarak yapabilirsiniz.. Longis 20 Mg 4 Tablet Geciktirici Hap  sipariş verdiğinizde aynı gün içerisinde kargoya veriyoruz. Siparişinizi kargoya verdikten sonra sms yoluyla siparişinizin durumu hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp