En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

İsveç Şurubu

İsveç Şurubu

Günümüzde en fazla ihtiyacımız olan şey zaman ve fazlasıyla enerjidir. Gelişen ve dönüşen dünya insanların daha stresli ve daha yorgun hale getirdi. Etrafınızda sürekli olarak güne dinç başlayamıyorum. Sürekli bir uyku halindeyim, Sanki hiç gece uyumadım gibi cümleler duyuyor olmalısınız. Eğer sizde bu tarz şikâyetler çekiyorsanız tamamen sağlıklı olan bir gıda takviyesi almak akılcı bir çözüm olacaktır. İsveç Şurubu tarihi geçmiş yıllara dayanmaktadır.

Biraz tarihini incelersek bu mucize şurubun neden faydalı olduğu hakkında biraz daha bilgi sahibi olmuş oluruz. Efsane ürün İsveçli tıp doktoru olan Samst ve ailesi tarafından ortaya çıkarılmıştır. 1700 yıllardan insan ömrü günümüzde kadar bile yüksek değildi. İnsanlar genelde 60 yaşına kadar gelmeden vefat ediyorlardı. Fakat İsveçli tıp doktoru olan Samst ve ailesi uzun yıllar yaşadı. Aile bireylerinin hepsinin bu kadar uzun yaşaması bir süre sonra halk tarafından merak edilmeye başlandı.

Ailenin tek yaşayan üyesi İsveçli tıp doktoru olan Samst  103 yaşında bir kaza sonucu hayatını kaybedince halk evini aramak zorunda kaldı. Cenaze işlemleri yapılırken doktorun kendi elleriyle yazdığı bir şurup formülü bulundu. Formüller yüzyıldan fazladır elden ele gelerek,  İsveç şurubu adını almıştır.

İsveç Şurubu Ne İşe Yarar?

Gün içerisinde kaybettiğiniz enerjiyi size kazandırmaktadır. Sağlık ve güç veren mucize ürün ile birlikte zindelik kazanmanız mümkündür. İsveç Şurubu uzun ömürlü olmanızı ve en önemlisi uzun yaşarken sağlık bir hayat sürmenizi garanti altına alır.

İsveç Şurubu İçinde Neler Var?

Yulaf, rezene, keçi sakalı, yeşil çay, adaçayı, meyan kökü, frenk üzümü, biberiye, kekik, dağ kekiği, ısırgan, ceviz yaprağı, tüylü nane, zencefil, okaliptus yaprağı, frenk kimyonu, tarçın, enginar, turp, mercan köşk, defne, çentiyana kökü, ardıç, zerdeçal, hindiba, fesleğen, andız otu, alıç, dere otu, mürver, karahindiba, maydanoz, hercai menekşe, istanbul kekiği, turunç çiçeği, besbase, tıbbi nane, mate yaprağı, levistikum (selam otu), ginseng, kişniş, anason, kereviz, misket limonu, portakal çiçeği, ebegümeci, marrubium (bozotu), gelincik, aserola ekstresi olmak üzere toplam 49 bitki İsveç Şurubu’nun içeriğini oluşturmaktadır.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp