3 ve Üzeri Adetli Alımlarda Ücretsiz Kargo!

Çin Topu - Orjinal Çin Topu Resmi Satış Sitesi Çin Topu Satın Al

Çin Topu

 • 2 Kutu Çin Topu 4'lü + 20 TL Kargo Ücreti - 2 Kutu Çin Topu 8 Adet Çin Topu

  95,00 TL
 • 3 Kutu Çin Topu 4'lü - Ücretsiz Kargo - 3 Kutu Çin Topu 12 Adet Çin Topu

  195,00 TL
 • 4 Kutu Çin Topu 4'lü - Ücretsiz Kargo - 4 Kutu Çin Topu 16 Adet Çin Topu

  165,00 TL
 • 7 Kutu Çin Topu 4'lü - Ücretsiz Kargo - 7 Kutu Çin Topu 28 Adet Çin Topu

  250,00 TL

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

ORJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Çin Topu

Cinsel ürün takviyeleri içinde son günlerde popüler gittikçe popüler hale gelmeye başlayan bir mucize bir ürün var. Piyasa da Çin topu, Tibet sakızı veya Tibet atomu gibi adlar ile anılan ürün, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük ses getirdi.

Çin Topu Kullananlar, o kadar memnum kalıyorlar ki ürünü başkasına tavsiye etme oranı % 99 seviyesindedir. Bu da muhteşem ürününü çok hızlı biçimde popüler gelmesini sağladı.

Çin Topu Ne İşe Yarıyor? Muhteşem ürün aslına sakız şeklindedir. Macun olarak da adlandırılabilir. Ürünün temel işlevi enerji vermek ve kişiye afrodizyak etkisi sağlamaktadır. Kullanan erkek ve kadınlarda farklı etkiler bulunmaktadır. Erkeklerde Çin Topu Etkileri çok Üst düzeydedir. Erkeklerde sertleşme sorunlarının giderilmesinde, erken boşalma sorunlarının tedavisinde ve cinsel arzunun arttırılmasında aktif olarak kullanılmaktadır. Kadınlarda Çin Topu Etkileri genelde beklenen seviyenin üst noktalara çıkar. Birçok kadın kullanıcı bu kadar enerji ve istek artışı beklemediğini belirtmektedir. Kadınlarda cinsel isteği ve libidoyu ciddi anlamda arttırmaktadır. Cinsel hayatı görev olarak yaşayan binlerce kadın Çin Topu Etkileri. Sayesinde aktif ve eğlenceli bir seks hayatına kavuşmuştur.

Çin Topu İle Cinsel Bozukluklarınızı Düzeltin

 • Çin Topu aşağıdaki sorunların çözümünde destekleyicidir.
 • Ürün Erkelerde erekte olamama yani sertleşme sorunlarını çözer.
 • Ürün erken boşalma sorunlarını tamamen çözer.
 • Ürün Sperm sayısını ve kalitesini arttırmaktadır. Spermlerin doğurganlık katsayılarını ciddi oranda yükselir.
 • Erkeklerde ve kadınlarda özgüven artışı sağlar.
 • İstek ve arzuya göre günde 3-4 kere ilişkiye girebilecek kadar enerji ve güç sağlar.
 • Erkek ve kadınlarda libido artışı sağlamaktadır.

Çin Topu Nasıl Kullanılır?

Ürün macun topları şeklinde gelmektedir. Bir kerede kullanabilir ya da daha küçük parçalara bölerek birkaç kere de kullanabilirsiniz. Ürünü ilişkiye girmeden 30 dakika önce kullanmak yeterli olacaktır. Çin topunu kullandıktan sonra ürün uyarılmanız halinde sizi erekte edecektir. Erkeklerde 30 dakika sonra sertleşme başlatan bu mucize ürün, 8 saat boyunca aktif bir cinsel yaşama kavuşmanızı sağlar. Ayrıca Çin Topu Kullananlar ürünü kullanmaya başladıktan sonra ilişki sürelerini en az 45 dakika uzadığını ve her ilişkilerinde partnerlerini orgazm etmeyi başardıklarını teyit etmektedir.

Çin Topu İçeriği Nedir?

Çin Topu bitkisel ve natürel bir üründür. İçinde Uzakdoğu kökenli afrodizyak maddeler bulunmaktadır. Bu maddelerden yapılan karışımlar sayesinde ürün etkili bir sertleştirme ve geciktirici görevi görür. Ürün ilaç değildir. Bu nedenle doktor reçetesi ile satılmaz. Sitemizde gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Çin Topu Yan Etkileri Nelerdir?

Ürünün bilinen hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Bunun en büyük sebebi içinde kimyasal karışım bulunmaması ve doğal bitki aromalarından oluşmasıdır.

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp