3 ve Üzeri Adetli Alımlarda Ücretsiz Kargo!

Bayan Azdırıcı Damla - Orjinal Bayan Azdırıcı Damla Resmi Satış Sitesi Bayan Azdırıcı Damla Satın Al

Bayan Azdırıcı Damla

 • Bayan Azdırıcı Damla Tatsız Ve Kokusuz Özel Ürün + 30 TL Kargo Ücreti - Bayan Azdırıcı Damla Tatsız Ve Kokusuz Özel Ürün

  179,00 TL
 • Bayan Azdırıcı Damla Tatsız Ve Kokusuz Özel Ürün + 30 TL Kargo Ücreti - 39 TL Daha Avantajlı - Bayan Azdırıcı Damla Tatsız Ve Kokusuz Özel Ürün

  319,00 TL
 • Bayan Azdırıcı Damla Tatsız Ve Kokusuz Özel Ürün - Ücretsiz Kargo - 88 TL Daha Avantajlı - Bayan Azdırıcı Damla Tatsız Ve Kokusuz Özel Ürün

  449,00 TL
 • Bayan Azdırıcı Damla Tatsız Ve Kokusuz Özel Ürün - Ücretsiz Kargo - 167 TL Daha Avantajlı - Bayan Azdırıcı Damla Tatsız Ve Kokusuz Özel Ürün

  549,00 TL

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

ORJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Bayan Azdırıcı Damla Tatsız Ve Kokusuz Özel Ürün

Çiftlerin yaşadığın en büyük cinsel sorunların başında bayanların isteksiz olması gelmektedir. Toplum baskısı ve geçmişten gelen korkular nedeniyle bayanların birçoğunda cinsel soğukluk ve isteksizlik olmaktadır. Bu tarz sorunların önüne geçmek için bitkisel çözümler günümüzde çok fazla kullanılmaktadır. Bayan Azdırıcı Damla Tatsız Ve Kokusuz Özel Ürün tasarımı ve içinde yer alan azdırıcı bitkisel karışımlar ile bu tarz sorunları tamamen ortadan kaldırmaktadır. Ürünü kullanan bayanlar kısa sürede cinsel açlık ve arzu duymaya başlarlar. Cinsel istek o kadar fazla olur ki kullanan kişi cinsel ilişkiye girmeden rahatlayamaz. Bayanları rahatlatan ve tabularını yıkmalarını sağlayan mucize ürün Bayan Azdırıcı Damla Tatsız Ve Kokusuz olması nedeniyle binlerce çift tarafından denenmiş ve etkisi kanıtlanmıştır.

Mucize ürün bayan azdırıcı damla kolay kullanım için özel olarak kokusuz ve tat bırakmayan bir yapıda üretilmiştir. Bunun en büyük sebebi bazı bayanların bu tarz gıda takviyelerini kullanmakta tutucu olması ve ürünü kullanmak istememesidir.

Partnerinize ürünü sürpriz olarak vererek ona tatlı heyecanlar yaşatabilirsiniz. Ürün koku ve tat bırakmadığı için herhangi bir meyve suyunun içine katarak kolay şekilde partnerinizin tüketmesini sağlayabilirsiniz.

Bayan Azdırıcı Damla Tatsız Ve Kokusuz Özel Ürün Özellikleri Nelerdir?

 • Ürün Tat içermez. Konduğu içeceğin tadını bozmaz.
 • Üründe hiçbir koku yoktur. Kokusuz bir ürün olduğu için konduğu içecek içinde kesinlikle fark edilmez.
 • Ürün tamamen sağlıklıdır. Bitkisel ve natürel bir ürün olduğu için insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermez.
 • Bayanlarda istek ve arzu seviyesinde ciddi artış sağlar.
 • Bayanların orgazm olmasını kolaylaştırıcı etkisi bulunmaktadır.

Bayan Azdırıcı Damla Tatsız Ve Kokusuz Özel Yan Etkileri Nelerdir?

Ürünün bilinen veya kanıtlanan hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Ürünü güvenle kullanabilirsiniz. Ürünü günde sadece bir kez kullanmak önemlidir. Günde bir kez kullanmak yeterince etki edeceği için fazla kullanımı önerilmez. Bayan Azdırıcı Damla Tatsız Ve Kokusuz Özel Ürün kullanan binlerce kişiden hiçbir olumsuz yorum almamıştır.

Bayan Azdırıcı Damla Tatsız Ve Kokusuz Özel Ürün Nasıl Kullanılır?

Ürünü meyve suyu gibi asitsiz ve alkolsüz bir içeceğin içine atmanız yeterli olacaktır. Alkollü ve asitli içecekler ürünün etkisini azalttığı için beraber tüketilmesi tavsiye edilmez.  Günde bir kez kullanmaya özen gösteriniz.

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp